İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Çalışanlarına Başarı Belgesi

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yapan personeller ile İl Müdür Yardımcısı Esin Parin, Şube Müdürleri;

Mutlu Çakmak, Serdar Akuş, Tamer Akbulut, Vali Ünlü tarafından, yürüttükleri çalışma konuları çerçevesinde ortaya koydukları başarılı çalışmalardan dolayı “Başarı Belgesi’ ile ödüllendirildi. Tuzluca İlçe Tarım ve Orman Müdürü Kemal Birge’ye ise plaket verildi.

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı salonunda düzenlenen törene, başarılı personelin belgelerini İl Müdürü Özkan Yolcu tarafından verildi.

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan, İl Müdürü Özkan Yolcu şu sözlere yer verdi; “Marifet iltifatta tabidir, anlayışı ile arkadaşlarımızı, gösterdikleri gayret ve özveri ve çalışma yürüttükleri konular çerçevesinde ortaya koydukları başarılı çalışmalardan dolayı, taltif etmek, diğer arkadaşlarımızı da teşvik etmek gayesi ile 657 sayılı yasanın 122. maddesi uyarınca diğer arkadaşlarımızdan bir adım önde olan personelimizi Sayın Valimize başarı belgesi verilmesi için teklif ettim.

Sayın Valimizin Olur’u ile hazırlanan Başarı Belgelerinin takdimi için bugün burada toplandık. Tüm arkadaşlarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.