İl Özel İdaresi Tarafından Yapılan Minibüs Duraklardan Vatandaşlar Memnun

pp

İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda köylerin daha modern bir görünüme kavuşması ve köylerde yaşayan vatandaşların sosyal yaşamlarını iyileştirilmek için yapılan minibüs duraklarından vatandaşlar oldukça memnun.

İl Genel Meclisi Başkanı Abdulkadir Özsular ve Meclis üyeleri tarafından yapılan köy gezileri sırasında İl Özel İdaresi tarafından yapılan minibüs durağında bekleyen vatandaşlarla ayaküstü sohbetler edildi. Karakuyu köyü Muhtarı Tacettin Çakmaz, İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi tarafından yürütülen tüm çalışmalardan oldukça memnun olduklarını söyleyerek İl Genel Meclis Üyeleri,  İl Özel İdaresi Genel sekreteri Ferhat Akkuş’a ve tüm  çalışanlarına köyümüz adına teşekkür ederim dedi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş yaptığı açıklamada “köylülerin tüm sorunlarına çözüm aradıklarını ve bu sorunları çözmek için çalışmalarda bulunduklarını açıklayarak. Köylerin daha modern ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağladıklarını belirtti. Buna bağlı olarak köylülerin yapılan çalışmalardan memnun olduklarını” ifade etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.