İl Müdürü Yolcu Tuzluca İlçesindeki İşletmeleri Gezdi

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Iğdır’da bulunan Hayvan İşletmeleri ve çiftçiler, aralıksız ziyaret ediliyor. İşletme sahiplerinin talep ve istekleri dinlenerek yaptıkları çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuluyor.
Bu kapsamda İl Müdürü Özkan Yolcu, Tuzluca İlçesinin Gaziler, Ağabey ve Cıyrıklı Köylerinde İşletmeleri ziyaret ederek, köylü vatandaşlarla sohbetler edip sorunlarını diledi.
Gaziler köyünde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve elma yetiştiriciliği yapan Cevat Karahan’ın işletmesi ziyaret edildi ve Köy Muhtarı İbrahim Öztürk ve çiftçilerle köy kahvesinde sohbetler edildi. Daha sonra Ağabey Köyü Muhtarı Bahri İnanç ve köylü vatandaşlar ile köy evinde istişarelerde bulunuldu. Oradan da Cıyrıklı Köyüne geçilerek Köy Muhtarı Hüseyin Ulurak ile birlikte elma, armut bahçeleri ve kayısı fidanlıklar gezildi.
İşletme gezilerinde ve sohbetlerde İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu, genel olarak çiftçilere, “İl Müdürlüğü olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim 7 / 24 görev başındayız ve siz değerli üretici çiftçilerimizin yanındayız. Bize verilen yetkiler dahilinde her türlü yardım ve desteğe hazırız” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.