İl Genel Meclis Üyelerinden Kurum Müdürlerine Ziyaret

yt

MHP Iğdır İl Genel Meclis Üyeleri Cabbar Şıktaş ile Abbas Akdan, kurum müdürlerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuyorlar.

Önceki gün İl Sağlık Müdürü Alparslan Erol ile Milli Eğitim Müdür V.  Ahmet Gelal’ı makamlarında ziyaret ettiler.

İl Genel Meclis Üyeleri Cabbar Şıktaş ile Abbas Akdan yaptıkları açıklamalarda: “Kurum müdürlerimizi ziyaret etmek, onlarla ilin sorunlarını konuşmak ufkumuzu açıyor. Bu bağlamda zaman zaman çeşitli kurum müdürlerimizi ziyaret ederek hasbıhal etmekte, sorunları dinlemekte, önerilerde bulunmaktayız. Bu ziyaretlerimizi aksatmadan devam edecek, fikir alışverişinde bulunacağız.” dediler.

Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Gelal: “Ziyaretinizden ötürü duyduğum memnuniyeti anlatamam. Gerek sivil hayatta ve gerekse siyasi hayatınızda ortaya koyduğunuz hoşgörülü  yaklaşımlar toplumumuza örnek teşkil etmektedir.  Milli Eğitim yine bir yapılanmaya girmiştir. Bazı Okul Müdürleri değişmiş, yenileri atanmış, ama henüz netlik kazanmayanlarda vardır.” dedi.

İl Sağlık Müdürü Alparslan Erol’da: “Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz yıllarda yeni bir yapılanmaya girmiş,   İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneler Birliği Sekreterliği adı altında üçe ayrılmıştır. Her müdürlüğün görev ve yetkisi ayrıdır.  Çalışma sahaları da ayrıdır. Bizler görevimizi layıkıyla yapabilmenin, halkımıza daha iyi hizmet edebilmenin çabası içersindeyiz. İl Genel Meclis üyeleri olarak nezaket buyurup ziyaretimize gelmeniz bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Sizlere de yeni görevlerinizde başarılar diliyor.” dedi…

 nh

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.