İl Emniyetinde ‘Maktul’ İsimli Romanın İmza Günü

IĞDIR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDE EĞİTİMCİ-YAZAR FATMA ÇETİN KABADAYI’NIN, ‘MAKTUL’ İSİMLİ ROMANIN TANITIM GÜNÜ YAPILDI. (BÜLENT MAVZER/IĞDIR-İHA)

İl Emniyet Müdürlüğünde eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’nın, ‘Maktul’ isimli romanın tanıtım günü yapıldı.

Kapak tasarımını polis memuru Necdet Bozali ve Sabahattin Usta’nın hazırladığı eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’nın, ‘Maktul’ isimli romanın tanıtımı için Iğdır İl Emniyet Müdürlüğünde imza günü yapıldı.

İmza törenine İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Çelik, Orman ve Su İşleri İl Şube Müdürü Mete Türkoğlu, Çevre ve Şehircilik Şube Müdürü Zehra Arat, Pasaport Şube müdürü Semra Öztürk, Yazar Hatice Tağal, Yazar Yunus Karaçöl, Eczacı-Şair Sebahat Karagöz ve emniyet çalışanları katıldı.

Programda konuşma yapan yazar Fatma Çetin Kabadayı, bir yazarın isteyeceği tek şey okunmak, anlaşılmak olduğuna vurgu yaptı. Kabadayı; “Duyarlı dostlarımız da sağ olsunlar bizi bu günde yalnız bırakmadı. Başta Emniyet Müdürümüz Yüksel Babal olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey harikaydı, inşallah okuduklarında ben de onlardan bunu duyarım” dedi.

Kitap hakkında bilgi veren Kabadayı, “Maktul Romanının Editörü Yeşim Coşkun tarafından kaleme alındı. “Hoşça Kal Anne” ve “Mor Hırka” romanlarının devamı olan Maktul, yepyeni bir serüvenle devam ediyor. Iki ceset, kesik eller, parçalanmış bedenler. Duygu’yu, ailesini ve dostlarını içine alan bu esrarengiz roman bütün karakterlerini derinden etkileyecek ve hayatlarını geri dönüşü olmayan bir biçimde değiştirecektir. Akıcı üslubu, derin karakterleri ve sürükleyici olay dizisi ile bir çırpıda okuyacağınız “Maktul” her sayfasında yeni bir sırra tanıklık edeceğiniz ve ‘güven’ duygunuzu yeniden sorgulamaya başlayacağınız bir roman olacak. İpuçları ile adım adım cinayeti çözeceğiniz bu hikâyede insanlık tarihinin en büyük utançlarından birine şahit olacaksınız” diye konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.