İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’dan 10 Nisan Polis Günü Mesajı…

lk

“Basınımızın güzide temsilcileri, saygıdeğer Iğdırlılar;

Kuruluşundan bu güne kadar, şerefli mazimiz ve yüce milletimizden aldığımız güçle, toplumun huzur ve güvenliği için suç ve suçlulara karşı sürdürdüğümüz amansız mücadelemizde, her kademede görev yapan çalışma arkadaşlarım ile Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıldönümünü sizlerle birlikte kutlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. 

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, mesai mefhumu gözetmeden önemli ve zor bir görevi ifa eden bizler, insanımızın mutluluğunu ve huzurunun teminini şiar edinmiş, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi vazife bilen bir anlayışla, daima güler yüzlü ve hoş görülü olmayı ilke edinmekteyiz,

Iğdır Polisi olarak, çağdaş teknoloji, bilgi ve beceri ile donanmış, sürekli yenilenen ve gelişen görev anlayışımızla, kanunlarla verilen sorumlulukları yerine getirmek için 24 saat aralıksız görevimizin başındayız. İlimizde var olan huzur ve güven ortamını bundan sonra da devam ettirmek hem temel amacımız, hem de en büyük mutluluk ve övünç kaynağımızdır. Görevimizi yaparken desteğinizi sürekli yanımızda hissettik, bundan sonra da hep hissedeceğiz.

Bu minvalde İlimizin güvenliğinin sağlanmasında bize yardımcı olan tüm Iğdır Halkına Teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile ülkemizin huzur ve güvenliği için görevlerini cansiperane yerine getirirken, canlarından aziz bildikleri vatan, millet ve bayrak sevgisi uğruna canlarını veren kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyor, gazi ve Başta emekli Emniyet Müdürü saygıdeğer babam Kadir BABAL olmak üzere tüm emeklilerimize huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.