İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal Fahri Başkan Oldu‏

hh

Bu sezon bölgesel amatör ligde (BAL) Iğdır’ı temsil edecek olan Iğdır Aras Spor, Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı Kulübün Fahri Başkanı ilan etti.

Iğdır Aras Spor Kulüp Başkanı Hasan Aras,Kulüp Basın sözcüsü Suat Deniz,Teknik Direktör Erol Aydemir,Yardımcı Antrenör Deniz Bakış,ve kaleci Antrenörü Tohit Alak ile Iğdır Gençlik Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı Makamında ziyaret ederek Iğdır Aras Sporun Üzerinde Yüksel Babal yazılı 76 numaralı formasını hediye etti.Ziyarette Iğdır Aras Spor Hakkında bilgi alan Babal Iğdır Aras Spora destek sözü verdi.Burada ve Yakın Deplasman maçlarına geleceğini belirten Babal temennim Iğdır Aras Spor İlmizi Bölgesinde en iyi bir şekilde temsil eder dedi.Kulübün Basın Sözcüsü Suat Deniz İl Emniyet Müdürüne Fahri Başkanımız olur musunuz Teklifine Tabi ki seve seve olurum dedi.

SERGEN YALÇIN AKRABAN ONUDA AÇILIŞ MAÇINA DAVET EDECEM

Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal Milli Futbolcu Sergen Yalçın’ın yakın akrabası olduğunu Iğdır Aras spor’a destek olmak açısından Oynayacağınız ilk maçta kendisini Buraya Davet edeceğim İnşallah bizi kırmaz ve İlimize gelerek Takımımıza destek olur dedi.

Iğdır Aras spor Kulübü Başkanı Hasan Aras yeni kurulan bir kulübüz Hedefimiz Iğdır Aras sporu en iyi yerlere taşımak.

Özellikle tesisleşme anlamında projelerimiz var, Spor Genel Müdürlüğünün arsa verilmesi şartıyla bir tesis kurma projesi var bizde Milli Emlak tarafından belirlenen bir yerde boş bir araziyi spor genel müdürlüğüne tahsisi yapıldığı takdirde bir tesis kurmayı hedefliyoruz dedi. Tesisin içerisinde Buz Pateni, Bovling salonu, Yüzme Havuzu, Hamam, Sauna Halı saha, atış alanı gibi spor kompleksi yapmayı hedefliyoruz dedi.

Iğdır Aras Sporun BAL ligine çıkmasında büyük emek harcayan Teknik direktör Erol Aydemir ise kulüp hakkında bilgi verdi. Şuanda 87 tane lisanslı futbolcusu bulunan Iğdır Aras sporun her yaşta sporcusu olduğunu hedeflerinin her mahalleden yetenekli çocukları alt yapıda eğitmek olduğunu belirtti. Iğdır Aras spor heyeti İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a Iğdır Aras spor 76 yazılı Mavi Beyaz forma hediye etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.