İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal Anneler Günü Mesajı…

3

Bizleri büyük bir fedakarlıkla yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için gayret gösteren annelerimiz, sabrın, fedakârlığın, hoşgörünün, sevgi ve şefkat duygularının tükenmez kaynağıdırlar. Bizi büyüten, millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında annelerimizin de çok önemli bir payı vardır.

Özellikle kadınlara karşı şiddetin arttığı günümüzde annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizi yalnız anneler gününde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeli, ömürleri boyunca sevgi ile kucaklamalıyız. Çünkü dünyada anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir değer yoktur.

Bu duygularla, dünyanın en kutsal vazifesini yerine getiren, bir ömür boyu süren karşılıksız sevginin sahibi, sonsuz şefkatin tükenmez kaynağı olan, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere bütün annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum. Tüm annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyor, onları sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.