İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’ten Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

“Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, birlik beraberlik kardeşlik duygularını, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin yaşandığı, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulup, herkesin kucaklaştığı yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı ulvi ve müstesna günlerdir.

Millet olarak, bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavramalı, iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlığı kırgınlığı bir tarafa bırakarak huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeliyiz.

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını huzur ve güven içinde geçirmesi için personelimiz 24 saat görevi başındadır. Siz Iğdırlı hemşerilerimin karşılaştığı her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleriniz için 155 Polis İmdat Telefonu ile 225 10 20-21-22, 0 505 318 76 00 numaralı telefonlar ve 225 10 39 faks numarası her an hizmetinizdedir.

Bu vesileyle Türk Polis Teşkilatı ve şahsım adına hizmetinde olmaktan onur duyduğum değerli Iğdırlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları içerisinde kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anar bayramın huzur ve refaha vesile olmasını diler. Şahsım ve teşkilatım adına selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.