İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’ten Kutlama Mesajı

 

 “Bugün, kurulduğu günden bugüne ülkemiz ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini; zaman mefhumu gözetmeksizin sadakatle hizmet eden, Yüce Türk Milletine engin sevgi ve güvenine layık olan Jandarma Teşkilatı’nın 178. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

            Vatanın, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkenin huzur ve güvenliğin sağlanmasında görev yapan Jandarma Teşkilatımız, Atatürk ilkelerine bağlı, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizin, birlik ve bütünlüğünün, aziz milletimizin huzur ve güveninin en önemli teminatıdır.

            Jandarma Teşkilatımız, Emniyet Teşkilatımız ile birlikte tüm yurtta olduğu gibi, ilimizde de, güvenin sağlanmasında çok ciddi çalışmalar yapmaktadır. Özellikle teröre, insan kaçakçılığına ve suç örgütlerine karşı, yapılan başarılı operasyonlar, halkımıza yalnızca bugün için değil, geleceği için de güven vermektedir.

            Bu vesileyle, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 178. Kuruluş Yıldönümü’nü tebrik ediyor, başta görevleri başında şehit olan teşkilat mensuplarını rahmetle; gazi ve emeklilerimizi minnetle anıyor, tüm yurtta ve ilimizde görevi başında bulunan personele aile fertleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.