İl AFAD-SEN Başkanı Mehmet Öztürk’den 215-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

2

Iğdır İl Afad-Sen Başkanı Mehmet ÖZTÜRK , 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle yayımladığı mesajında Öğretmen ve öğrencilere Sağlıklı ve Başarılı bir yıl olmasını temenninde bulundu.

Iğdır İl Afad-Sen Başkanı Mehmet ÖZTÜRK Kurban Bayramı tatili nedeniyle bu yıl 28 Eylül’de başlayan yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Öğrencilere, velilere ve öğretmenlere önemli işler düştüğünü belirti, ÖZTÜRK mesajında ilk olarak gençlere büyük işler düştüğünü gençler bizim geleceğimiz geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Türkiye’si, sizlerin ellerindedir, Üzerinize aldığınız bu yüce sorumluluğun bilinciyle hareket edip derslerinize daha çok çalışarak Büyük Türkiye idealini gerçekleştireceğinize inanıyorum.”

Mesajında veliler ve öğretmenlere de seslenen Iğdır İl Afad-Sen Başkanı Mehmet ÖZTÜRK, “Okuyan, kendini sürekli yenileyen, konuşan, ezbercilikten uzak bireyler yetiştirmek için en önemli görev değerli öğretmenlerimize düşmektedir. Onların, her zaman olduğu gibi eğitmeye, öğretmeye, örnek olmaya ve başarmaya devam edeceğine inancındayım. Bu başarıya ulaşmak ve korumak ise okul idaresi ve velilerimizin işbirliği ile mümkün olacaktır. 2015-2016 Eğitim-Öğretim öğrencilerimize öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.”dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.