Iğdırlı Sporcu Çiğdem Kırvaç Dünya İkincisi Oldu

ckirvac

Gençlik Hizmetleri ve Spor Iğdır İl Müdürü Kasım AYDOĞDU, Sırbistan da Düzenlenen Kick Boks Büyük Bayanlar Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan Çiğdem Kırvaç’ı ödüllendirdi.

Iğdır’da Kick Boks branşında sürdürülen altyapı çalışmaları ve yatırımlar meyve vermeye devam ediyor. Sırbistan ’nın  Belgrad kentinde düzenlenen  Büyük Bayanlar  Kick Boks Şampiyonasında Iğdırlı Sporcumuz, milli takım formasıyla mücadele eden Çiğdem Kırvaç 60 kiloda Dünya ikincisi oldu. 25 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen organizasyondan başarıyla dönen sporcumuzu kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım AYDOĞDU, Spor Şube Müdürü Ali DURNA, genç Sporcuyu kazandığı büyük başarıdan mutluluk duyduklarını söyledi. Müdür AYDOĞDU makamında ağırladığı Çiğdem Kırvaç ve Antrenörü Murat Kızılkuş’u tebriklerini ileti.

 Aydoğdu , “Spor hayatında iyi bir başlangıç yapan sporcumuzun başarılarının artarak sürmesini istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda ulusal ve uluslararası müsabakalarda yarışacak olan sporcumuz İlimizi ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek yeni başarılar kazanacağına inanıyoruz ve bütün imkanlarımızla sporcularımızın yanındayız dedi.

 Ziyaretin sonunda İl Müdürü AYDOĞDU ve Spor Şube Müdürü Ali Durna başarılı Sporcu Çiğde Kırvaç ve antrenörüne hediyeler verdiler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.