Iğdırlı İşadamı Hamit Toka, Showtürk’e İnşaat Sektörüyle İlgili Açıklamalarda Bulundu

bb

FıratPen’in Iğdır Bayiisi olan HudutPen’in sahibi Hamit Toka, Showtürk’e yaptığı açıklamalarda ilimizdeki inşaat sektörünün ilerleyişi ve gelişimi ile ilgili bilgiler verdi.

2 yıldır Iğdır’da imar plânıyla ilgili sorunların olduğunu ifade eden Hamit Toka geçtiğimiz Pazar günü Showtürk’e verdiği röportajda inşaat sektörü ile şunları açıkladı:

“2 yıldır imardan kaynaklanan problemlerden dolayı inşaat sektörü pek hızlı ilerleyemese de bu yıl büyük gelişmeler gösterdi. Müteahhitler bu sebepten dolayı birçok sıkıntılar çekti. Müteahhitlerin bu sıkıntıları dolaylı olarak PVC işiyle ilgilenen firmaları da etkiledi. Türkiye’nin en kaliteli PVC markası olan FıratPen’in Iğdır bayisi olarak bu durumdan bizler de olumsuz bir şekilde etkilendik. Fakat bu yıl imar planının değişmesi ve inşaat sektörünün hızlı bir ivme İş adamı Hamit Toka daha sonra Showtürk yetkililerine atölyeyi ve Iğdır’da PVC’lerini yaptıkları binaları gezdirerek, makineler ve üretim konusunda bilgi verdi. Üretilen ürünlerin sağlamlığına ve kalite standartlarına değinen, Toka FıratPen’in Iğdır’daki bayisi olarak birçok bina ve sitenin PVC işini yapmış olduklarını söyledi. Müşteri memnuniyetinin %95 oranında olduğunu söyleyen işadamı Hamit Toka; “müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun ayrılıyor olması bizleri de memnun etmektedir. C belgemiz ve iş güvenliği belgemiz ile vermiş olduğumuz hizmeti gelecekte de daha yukarılara taşımayı hedefliyoruz” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.