IĞDIRLI İŞ ADAMI TACETTİN ŞİMŞEK, KURBAN BAYRAMI DOLAYSILA BİR MESAJ YAYINLADI.

Şimşek, Kurban bayramı öncesinde yayımladığı mesajında ‘Kurban, ihtiyacı olana el uzatmak, neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır. Mübarek Kurban bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, Çaresizlere çare olmalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir” ifadelerine yer verdi.
Şimşek’in mesajı şu şekilde:
“Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya edeceğimiz Kurban Bayramı, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim bir düğüm olması hasebiyle, dargınlıkları, küslükleri unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek içinde büyük bir fırsattır. Bu duygularla Iğdır, lı

hehemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin, mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, Cenabı Mevla’dan bizleri birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.