Iğdırlı Esnaflardan Üniversitemizin “Askıda Elbise Projesine” Destek

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın öncülüğünde başlatılan ve dar gelirli öğrencilerimiz için hazırlanan “Askıda Elbise Projesine” ilimizde bulunan esnaflar destek verecek. Rektörü Alma, Iğdır’da faaliyet gösteren Gürşan Tekstilin sahibi Muhtar Kaya’yı makamında ziyaret ederek Kaya ile birlikte tekstil fabrikasını gezdi.
Rektör Alma, Üniversitenin Askıda Elbise Projesi İçin Destek Sözü Aldı
Iğdır Üniversitesinin bölgedeki en güçlü eğitim kurumlarından biri olduğunu söyleyen Üniversitemiz Rektörü Alma, Iğdır Üniversitesinin sosyal sorumluluk projesi adı altında başlatılan “Askıda Elbise projesi” için Gürşan Tekstilin sahibi Muhtar Kaya’dan destek beklediklerini söyledi. Gürşan Tekstilin sahibi Muhtar Kaya’da proje kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve malzeme konusunda her türlü yardımı esirgemeyeceklerini belirtti.
Rektör Alma, esnaf ziyaretlerinin ikincisini de Iğdır ilimizde bulunan Koton giyim mağazası sahibi Serhat Sofuoğlu’na gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Rektör Alma Koton giyim mağazası sahibi Serhat Sofuoğlu’ndan “Askıda Elbise Projesi” için destek istedi. Sofuoğlu da “Bizler Iğdır esnafıyız, Iğdırlılar olarak üniversitemizle her türlü iş birliği içinde olmalıyız.” diyerek projesi için destek vereceklerini kaydetti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.