Iğdırlı Esnafa Elektik Faturası Müjdesi

 

Aras Elektrik, Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile İndirimli Elektrik kullanımını öngören bir protokol imzaladı. Yapılan protokole göre Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği2ne üye 13 bin esnaf ve sanatkâra enerji indirimi uygulanacak.

Enerji indiriminin esnafın iş yerleriyle birlikte evlerini de kapsayacağı protokolle 13 bin esnaf ve sanatkâr rahata kavuşacak. Aras Elektrik Perakende satış A.Ş genel Müdürü İbrahim Yıldırım ile Iğdır ESOB Başkanı Selahattin Artantaş arasında imzalanan protokol kapsamında, esnaf ve sanatkârların iş durumuna göre indirim yüzdesi faturalara yansıyacak. Iğdır Esnaf ve sanatkârının indirimli elektrik kullanmasını ve bu fırsattan yararlanmasını isteyen Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş GENEL MÜDÜRÜ İbrahim Yıldırım, “Olabildiğince en ekonomik, en avantajlı, nasıl satış yapabiliriz diye çalışmalarımız var. 13 bin civarında üyenin yararına böyle bir protokol imzaladık. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Bu bölgeden kazandığımızı yine bu bölgeye aktarmayı misyon edinen bir şirketiz. Bu hizmet anlayışı sadece Iğdır’la sınırlı değil. Geçtiğimiz ay Erzurum esnafı için de benzer uygulamaya gittik. Aras’ın hizmet sahasında olan bütün kentlerin esnaf ve sanatkârları için indirimli enerji uygulamalarımız olacak” dedi.

Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selahattin Artantaş ise Iğdırlı Esnaf ve Sanatkârlara seslenerek; “Aras Edaş ile yaptığımız protokol çerçevesinde esnaf kardeşlerimiz %9 luk bir indirim elde edecek. Esnaflarımız Vergi Levhaları, Nüfus Cüzdanları ve Oda Sicil Belgeleri ile en geç 15 Eylül 2016 tarihine kadar Iğdır Aras Edaş Koordinatörlüğünün Iğdır MİT Binası karşısında bulunan merkezine başvursunlar” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.