Iğdır’da, Polis Haftası Dolayısıyla Emniyet Mensupları Fidan Dikti

f1

Polis teşkilatının 169’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Iğdır Emniyet Müdürlüğü tarafından bin fidan dikildi.

Fidan Dikim törenine katılan Vali Davut Haner, Bu gün bir ağacımız olsun diye buraya geldik. Polis haftası kapsamında Emniyet teşkilatının katılımıyla fidan dikimi gerçekleştirdik. Bu günden itibaren değişik faaliyetler devam edecektir.  Emniyet teşkilatımızın haftasını kutluyorum. Zorlu ve bir okadarda kutsal görevlerinde başarılar diliyorum. Güvenlik güçleri Halkın güvenliği için kendi güvenliğini ortaya koyan canını ortaya koyan teşkilatlardır. Teşkilatımızın tüm mensuplarına sağlık sıhat içinde görev yapmalarını diliyorum.”şeklinde konuştu.

Emniyet Müdürü Yüksel Babal, “Her yıl olduğu gibi çevreye örnek teşkil etmesi için polis haftamızın 169. yılında Emniyet bahçemize, Lojmanlar ve Emniyet fidanlık alanına toplam 1000’e yakın fidan dikiyoruz. Bir Ağaç bir fidan diyoruz. Herkesin bir dikili fidanı olsun diyoruz. Tabiatı korumak, ağaç dikmek hepimizin ortak görevidir. Polis haftası kapsamında bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.  Maksadımız hem vatandaşımızın huzur ve güvenliğini temin etmek, hem de sosyal ve kültürel faaliyetlerle polisimizin bu alanlarda da var olduğunu göstermektir” ifadelerini kullandı.

Fidan Dikme Törenine Iğdır Valisi Davut Haner, Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, Iğdır Orman İşletme Müdürü Hasraf Aka, Iğdır Emniyet teşkilatı mensupları, Iğdır Üniversitesi öğrencileri katıldı.

           

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.