Iğdır’da Okullara Temizlik Malzemesi Alındı

2

 Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitimde kaliteyi arttırmak, temiz ve hijyenik bir eğitim öğretim ortamı sağlamak amacıyla Valiliğin destekleri ile 15 adet temizlik makinası aldı.

Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt,”  İkili eğitim yapan okullarımızda daha temiz bir eğitim öğretim ortamı sağlamak, hijyeni arttırmak, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin daha sağlıklı ortamlarda çalışmalarına destek olmak amacıyla alınan temizlik makinaları okullara teslim edilmiştir.”dedi.

Cırıt,”   Bu tür yapılan hizmetler, önümüzdeki eğitim-öğretim dönemi içerisinde tüm okullarımızda arttırılacaktır. Temiz okul kaliteli eğitim ilkemizdir.” şeklinde konuştu.

Temizlik makinası dağıtımının yapıldığı okullar  şunlardır: Karaağaç Ortaokulu (2 adet), Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu (2 adet), Mimar Sinan Ortaokulu (2 adet), Şehit Öğretmen Şevki AKGÜN Ortaokulu (2 adet), M. Nedim Kuyumcu Ortaokulu (1 adet), Halfeli İMKB Ortaokulu (2 adet), İMKB  Ortaokulu (2 adet), Cumhuriyet Ortaokulu (1 adet) ve Yukarı Çarıkçı Ortaokulu (1 adet)

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.