Iğdır’da Metruk Binaların Yıkımına Başlandı

            Özgür mahallesi Rus pazarının arkasında bulunan atıl binalar belediye ekiplerimiz tarafından yıkılarak Kentte bu binaların tehdit oluşturulmasının önüne geçiliyor.
            Yıkılan bu binaların yerine Güney Köylerimiz ve O bölgede çalışan dolmuşlarımıza durak yaparak, şehrimizin Trafik sorununu bir nebzede olsa rahatlatacağız.
            Vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden, metruk binalara müdahale edilmesini isteyen Belediye eş Başkanları, her türlü olumsuz durumların yaşanabileceği atıl binaların yıkılmalarını isteyen vatandaşların taleplerini yerine getiriyoruz dedi.
            İl genelinde tespit edilen atıl binaların yıkılacağını belirten Eş başkanlar Mahallelerimizde, terk edilmiş, yıkılmaya yüz tutmuş, yangın ve göçme tehlikesi arz eden binaları, olumsuz bir durumla karşılaşmadan önce yıkıyoruz.

            Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit eden, metruk binaları muhtarlarımız aracılığıyla tespit edip, ev sahiplerinden de gerekli izni aldıktan sonra ya da mahalle sakinlerimizin talebi üzerine incelemelerimiz ve yine gerekli izinlerin alımından sonra yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.