Iğdır’da Kaynana Cinayeti

igdir da kaynana cinayeti 6625553_7475

Iğdır’da 34 yaşındaki bir kişi, ayrı yaşadığı eşiyle birleşmelerine izin vermeyen kayınvalidesi İnci Avcı’yı av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü, eşini de yaraladı.

 

Iğdır’da inşaatlarda boyacılık yapan 34 yaşındaki Bilgehan Abul, ayrı yaşadığı eşiyle birleşmelerine izin vermediği iddiasıyla kayınvalidesi 39 yaşındaki İnci Avcı’yı av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü. Boşanma davası açan ayrı yaşadığı 23 yaşındaki eşi Aynur Abul’u da yaralayan Bilgehan Abul, motosikletiyle kaçtı.

Olay bugün saat 08.30’da merkez Konaklı Mahallesindeki Dönmez Caddesi, 1121’nci sokakta meydana geldi. Motosikletle gelen Bilgehan Abul, işe gitmek için evden çıkan, 3 yıl evli kaldığı ve bir süredir ayrı yaşayan boşanma davası açan eşi Aynur Abul ile karşılaştı. KAYINVALİDESİNİ VE EŞİNİ AV TÜFEĞİYLE VURDU

Barışmak için geldiğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini belirten Bilgehan Abul, eşi Aynur Abul’u ikna edemeyince, bu kez kayınvalidesi ile görüşmek istedi. Kayınvalide İnci Avcı’dan da umduğu desteği bulamayan Bilgehan Abul, çıkan tartışla üzerine motosikletinde bulunan av tüfeğini çıkararak dehşet saçtı. Önce kayınvalide İnci Avcı’ya, ardından eşi Aynur Abul’a ateş açan Bilgehan Abul, ardından motosikletine binerek kaçtı. KAYINVALİDE KURTARILAMADI Komşular tarafından çağrılan ambulanslarla Devlet Hastanesine kaldırılan anne-kızdan Doğubayazıt doğumlu İnci Avcı tüm çabalara karşın kurtarılamadı ve öldü. Karnından ve kalçasından vurulan Aynur Abul ise aynı hastanede ameliyata alındı. Çocuksuz olan Aynur Abul’un sağlık durumu ciddiyetini koruyor. MOTOSİKLETİYLE KAÇTI Olayın ardından motosikletiyle Iğdır’a bağlı Erhacı Köyüne gittiği belirlenen Bilgehan Abul’un yakalanması için çevrede geniş çaplı operasyonlara başlandı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.