Iğdır’da İlk Defa Kurulan Z Kütüphane’nin Açılışı Yapıldı

8

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır’da ilk defa kurulan Z Kütüphane’nin açılışını yaptı.

İMK Ortaokulu’na kurulan Z Kütüphane’nin açılışında konuşan Cırıt, kısaca; “Z Kütüphane’ olarak adlandırılan ‘Zenginleştirilmiş Kütüphane’nin açılışını yapıyoruz..Okullarımızda kütüphaneler vardır. Kütüphanelerden öğrencilerimiz yeterli derecede faydalanamıyor. Bu Z Kütüphane ile öğrencilerimiz her türlü kaynağa ulaşacak. MEB’in FATİH Projesi kapsamında etkileşimli tahta ve internet teknolojileriyle donatılıp öğrencileri dijital dünyayla buluşturuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Öğrencilere seslenen Milli Eğitim Müdürü Cırıt; “bu kütüphaneden faydalanın teknolojiyi iyi kullanın kitapları okuyun en iyi arkadaş kitaptır. İstenilen başarıyı yakalamak ve hedeflere ulaşmak için daha gayretli çalışmalıyız. Öğrencilerimiz teknolojiyi en iyi şekilde faydalı olarak bilimsel alanda kullanmalı. Bu kütüphaneden öğrenci velilerimizde faydalanmalı” şeklinde konuştu.

Z Kütüphane’nin açılışına Müdür Yardımcıları Ahmet Gelal, Muhittin Yücel, Şube Müdürleri Cevdet Parlar, Sedat Bilir, Cabbar Turan, Hüseyin Kıran Memet Tüzen ve Adnan Ok katıldılar.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.