Iğdır’da İkinci Yarı Süt Dağıtımı İle Başladı

k

Iğdır‘da 2015–2016 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi ‘Okul Sütü Projesi’ kapsamında süt dağıtımı ile başladı. Kâzım Karabekir İlkokulu’nda gerçekleşen törene, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Müdür yardımcısı Muhittin Yücel şube müdürü Cevdet Parlar ve okul müdürü Cemil Taşkın katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, il genelindeki 10 anaokulunda 3231 öğrenci, 140 ilkokulda 17422 öğrenciye okul kapanıncaya kadar haftanın 3 günü süt dağıtılacağı söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,” 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci yarısının başladığını belirterek öğrencilere ikinci dönemde başarılar diledi. Öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının yürüttüğü süt projesi kapsamında süt dağıtımı için buradayız. Haftanın 3 günü sizlere süt dağıtılacak. Sütlerinizi içiniz önce tarihini kontrol edecek sonrada içeceksiniz süt içenler çabuk büyür boyları uzar ve çalışkan olurlar. Bunun için süt içiniz.”dedi.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.