Iğdır’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Başladı

Iğdır’da evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Yumtaş Evden Eve Nakliyat Iğdır’da asansörlü taşımacılık hizmetine başladı.

1992 yılından beri Iğdır başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde  hizmet veren Yumtaş Evden Eve Nakliyat, Iğdır’da modern taşıma hizmeti vermeye başladı. Özellikle tayin zamanlarında artan taşıma işlerinin yoğun olması, eşyaların kırılmadan sağlam bir şekilde taşınması için gerekli olan asansörlü taşımacılık,evlerini taşımak isteyen vatandaşlar için büyük bir hizmet.Iğdır’da ilk ve tek olan Yumtaş Evden Eve Nakliyat elinde 5 büyük çelik kasa evden eve aracı,1 küçük çelik kasa evden eve aracı,3 Tır ve bir dış cephe asansörü bulunduruyor.

Bugün için nakliyatçılık sektörü toplumun temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yollardaki serüvenine modern koşullarda devam ettiğini belirten Yumtaş Evden Eve Nakliyat sahibi Ayhan Yum:“Türkiye’de kurulan birçok nakliyat firması  Yumtaş Evden Eve Nakliyat hizmetleri olarak bizlerde de modern çağın getirdiği ayrıcalıklı hizmetleri anında saygıdeğer müşterilerimizin nakil işlemlerinde hayata geçirerek teknolojiyi son derece yakından takip ediyoruz. Bu bağlamda asansörlü taşıma olarak bilinen sistemin de aralarında bulunduğu birçok farklı nakliyat uygulamasını bulacağınız firmamızın hizmetlerinin sizleri fazlasıyla memnun etmeye yeteceğini hatta artacağını gururla ifade etmek isteriz. Çünkü bizler yapmış olduğumuz işe saygı duyuyoruz ve müşteriden daha çok bir sonraki çalışma arkadaşını getirecek referans olarak kabul ediyoruz.  Üstelik artık daha kolay bir şekilde ev eşyası depolama işlerinizi de yaptırmış olacaksınız. Bu alanda sağladıkları imkanlar sayesinde, eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtmak ve muhafaza ettirmek mümkün olacaktır. Özellikle başta Iğdır ve çevre iller olmak üzere  eşya depolama için de en iyi şekilde hizmet veriyoruz.Birçok ilave hizmetin bir arada sunulduğu nakliyatçılık kavramı gereği firmamız sizlere; Evden eve nakliyat hizmetleri Ofis, büro, şirket veya fabrika taşımacılığı Eşya depolama Eşya sigortalama hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz bize 0545 406 58 04-0507 581 49 76 numaralardan yada sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler.”dedi.

 

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.