Iğdır’a ‘En İyi Tanıtım Stant Dekoru’ Ödülü

DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI (EMITT) TARAFINDAN IĞDIR'A, 'EN İYİ TANITIM STANT DEKORU' ÖDÜLÜ VERİLDİ. (BÜLENT MAVZER/IĞDIR-İHA)

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) tarafından Iğdır’a, ‘En İyi Tanıtım Stant Dekoru’ ödülü verildi.

Bu yıl 20’ncisi düzenlenen EMITT 2016 Turizm Fuarı’nda, Iğdır Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Ticaret ve Sanayi Odası, Serhat Kalkınma Ajansı tarafından kurulan stant, ‘En İyi Tanıtım Stant Dekoru’ ödülünü aldı.

Ödülü alan Iğdır İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Engindeniz, fuara katılan tüm kurum, kuruluş ve markaları tebrik ederek, başarının Iğdır’ın ortak başarısı olduğunu söyledi.

Altıncı kez EMITT Fuarı’na katıldıklarını hatırlatan Engindeniz, “Bu yılki temamız da, Tarihi Ejder Kervansarayı ve arkasında da Ağrı Dağı’nı yükselttik. Böyle önemli kültürel bir değerin tanıtılması hem Iğdır için hem de bölgemiz için iyi oldu” dedi.

EMİTT Fuarı’na çok iyi hazırlandıklarını belirten Iğdır Vali Yardımcısı Mevlit Özmen ise, “Bu sene güzel bir stant hazırladık. Özellikle Ejder Kervansarayı, Ağrı Dağı ve Iğdır’ın bir başka motifi olan leylekleri bir arada sunmaya çalıştık. Bu da fuar yetkililerince fark edildi ve bu ödülü bize layık gördüler. Biz de Iğdır adına bunu almaktan çok büyük memnuniyet duyduk” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.