Iğdır Voleybol Takımı Bölge Birincisi Oldu

dd

Iğdır Besti Aydeniz Kız Teknik ve Meslek Lisesi voleybol takımı bölge birincisi olarak Iğdır Milli Eğitim Müdürünü ziyaret etti.

Iğdır Besti Aydeniz Kız Teknik ve Meslek Lisesi voleybol takımını makamında kabul eden Milli Eğitim Müdür Vekili Tahir Kaman, voleybolcuları, beden eğitimi öğretmeni ve Okul Müdürü Arif Işık’ı kutlayarak tebrik etti.

Kaman; “öğrencilerimizin Iğdır tarihinde böyle bir ilke imza atmaları gerçekten bizleri mutlu etmiştir. Sizleri kutluyorum. Büyük başarı yakalamışsınız. Bölge şampiyonu olmanız bizi gururlandırdı. Hedefiniz Türkiye şampiyonluğu olmalı. Sizlerden bunu da bekliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü’ne şampiyonlukla ilgili bilgi veren Okul Müdürü Arif Işık; “Iğdır Besti Aydeniz Kız Teknik ve Meslek Lisesi voleybol takımı, Iğdır ilinde genç kızlar voleybol müsabakasında il birincisi olarak Erzurum’daki bölge maçlarına gitmeye hak kazandı. Erzurum ilinde düzenlenen Türkiye çeyrek finaline katılarak, 11 il (Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Erzurum, Erzincan, Ağrı, Kars, Iğdır, Ardahan) içerisinden çıkarak bölge şampiyonu oldu. Okulumuz tarihinde ilk defa bölge birincisi olarak Iğdır’ı Türkiye yarı finalinde temsil etmeyi başarmıştır. Bu başarıda antrenör Camer Karataş ve başarılı voleybol takımındaki öğrencilerimizin, birinci olarak Türkiye finallerinden birincilikle döneceğine inanıyorum” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
1
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.