Iğdır Valisi ve Emniyet Müdürü Polislerle Sahur Yaptı‏

mn

Iğdır Valisi Davut Haner ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal, saat 02.00 sıralarında şehri dolaşırken Belediye Meydanı’nda nöbet tutan polislerin yanına giderek birlikte sahur yaptılar.

Zübeyde Hanım Bulvarı’nda bir iş yerinin önündeki polis ekiplerini ziyaret eden Vali Davut Haner ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal, sahuru asayiş ekipleri ile birlikte aynı masada yaparak sohbet ettiler.

“Ramazan nedeniyle geç saate kadar şehirde dolaşıyoruz” diyen Vali Davut Haner; “bu dolaşma diğer adıyla teftiş kontrolünde Iğdır emniyet teşkilatı çalışanlarıyla sahurda bir araya gelip onlarla sahur yemeği yiyoruz. Tabi sahur yemeğine yiyecek bazında destekte sağlıyoruz. Güvenliğimizi tesis etmeye çalışan güvenlik teşkilatımıza hayırlı sahurlar diliyorum” diye konuştu.

Emniyet Müdürü Yüksel Babal ise konuşmasında; “emniyet teşkilatımızın asayiş birimi belediye meydanı başta olmak üzere şehrin değişik bölgelerinde görevlerini sürdürüyorlar. Huzur ve güvenlik önceliklerimiz arasındadır. Sayın valimizle çeşitli yerlerde nöbet tutan polislerimizi ziyaret edip denetliyoruz. Sahura denk gelen ekiple de sahur yapıyoruz” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.