Iğdır Valisi Enver Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Iğdır Valisi Enver Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, göreve yeni başlayan Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yürütülen çalışmalarla ilgili brifing aldı.

Iğdır Valisi Enver Ünlü’yü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde İl Milli  Eğitim Müdürü Hakan Gönen,  ve Milli Eğitim Müdür yardımcısı Ercan Budanur,Şube müdürleri  Cevdet Parlar, Yakup Alhan,Hüseyin Kıran,Süleyman Akkuş,Süleyman Güneş ,Adnan Ok,Sedat Bilir  karşıladı.

Müdürlük binasına geçen Vali Ünlü, burada İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’e yeni görevinde başarılar diledi. Yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, birinci dönemin sorunsuz olarak tamamlanacağını belirterek YGS_LYS ve LGS sınavlarında başarı derecesini artırmak için çalışmaları hızlandırdıklarını vurguladı.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, ilimizde eğitim kalitesinin artırılması için gerekli çalışmaların hızlandırılmasını vurgulayarak, gerek üniversite sınavlarında (YGS ve LYS), gerekse orta öğretime geçiş sınavlarında LGS (8. Sınıf öğrencilerinin girdiği ortak sınav) İlimizin Türkiye ortalamasının üzerine çıkarılması için, okul idaresi, öğretmen ve ailelerin işbirliği içinde çaba harcaması gerekliliğini ifade etti.

Eğitimin bir gönül işi olduğunu vurgulayan Iğdır Valisi Enver Ünlü, il, ilçe ve köylerdeki tüm okullarımızda eğitim kalitesinin artırılması için bütün eğitim paydaşlarının koordineli bir şekilde çalışarak, başarının sağlanması gerektiğini söyledi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.