Iğdır Üniversitesi Öğrencileri ““Xı. Öğrenci Kurultayına” Katıldı

Türk Mühendis Ve Mimar Odaları Birliğine Bağlı (Tmmob) Ziraat Mühendisleri Odası Tarafından 24-25 Kasım Tarihlerinde, Ankara Demonti Otel’de Ziraat-Su Ürünleri-Balıkçılık Teknolojisi Ve Tütün Teknolojisi Mühendisliği Öğrencilerinin Katılımı İle Xı. Öğrenci Kurultayı Gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen Kurultaya; Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü 3. Sınıf Öğrencileri Furkan Arat Ve Hamdiye Güzel Katıldı. Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Yakup Erdal’ın Eşlik Ettiği Öğrenciler Sözlü Bildiri Sundu.
Öğrencilerimizden Furkan Arat, “Fakültelerde Ve Özel Sektörde Ar-Ge Ve Yenilik Çalışmaları/Öğrencilerin Bu Çalışmalarda Yeri” Konulu Dördüncü Oturumda “Değişmeyen Tek Şey Değişim Kendisidir” Konulu Sözlü Bildirisini Sundu. Arat, Sunduğu Bildiride Ana Tema Olarak Araştırma, Geliştirme Ve Yenilik Çalışmaları Üzerinde Dururken, Hayal Kurabilen Toplumların Dünyayı Değiştirebileceğine Dikkat Çekerek Eğitim Sistemi İçerisinde Hayal Kurabilen Bireylerin Yetiştirilmesinin Önemine Vurgu Yaptı.
Kurultayda Ayrıca “Iğdır Kayısısı” Konulu Bir De Poster Sunuldu. Iğdır Kayısısını Çeşitli Yönlerden Tanıtan Ve Orijinal Görsellerle Bezenmiş Olan Poster Büyük İlgi Gördü.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.