Iğdır Üniversitesi Kampüs Cami Hızla Sona Doğru İlerliyor

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SUVEREN KAMPÜSÜNDE TÜRKİYE DİYANET VAKFI'NCA YAPTIRILAN IĞDIR ÜNİVERSİTESİ CAMİİ'NDE SONA YAKLAŞILIYOR. (İHA/IĞDIR-İHA)

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SUVEREN KAMPÜSÜNDE TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NCA YAPTIRILAN IĞDIR ÜNİVERSİTESİ CAMİİ’NDE SONA YAKLAŞILIYOR. (İHA/IĞDIR-İHA)

Iğdır Üniversitesi Suveren Kampüsünde Türkiye Diyanet Vakfı’nca yaptırılan Iğdır Üniversitesi Camii’nde sona yaklaşılıyor.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt ve Iğdır İl Müftüsü Cüneyt Kulaz Cami İnşaatını yerinde incelediler. Iğdır İl Müftüsü Cüneyt Kulaz, Iğdır Üniversitesi Camisi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Müftü Kulaz, Iğdır Üniversitesi’nde inşaatı devam eden camiinin hızlı ve başarılı bir şekilde yürütüldüğünü görmekten memnuniyet duyduğunu dile getirerek camii inşaatını yerinde incelediler. Rektör Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, emeği geçen ilgililere gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, “Yeni kurulmuş bir üniversite olarak eksiklerimizi tamamlamaya ve bunları projelendirerek hayata geçirmeye gayret göstermekteyiz. Üniversitemiz camisinin inşasında hızla sona doğru ilerlemekteyiz. Iğdır Üniversitesinin genç, dinamik ve üretken kimliğini yansıtan modern bir camiyi Iğdır ilimize kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.