Iğdır Üniversitesi Genel Durumu Masaya Yatırıldı

Iğdır Üniversitesi idari personel yöneticileri tarafından üniversitemizde yapılan çalışmalarla ilgili genel durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Üniversitemizin birim amirleri ile fakülte ve yüksekokul sekreterleri üniversitemizde yapılan çalışmaları görüşmek için Genel Sekreter Nedim Duman başkanlığında toplandılar.Senato odasında gerçekleşen toplantıda, üniversitemizde yapılan çalışmalar, üniversitenin peyzajında gelinen son durum, öğrencilerin sorunları ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.Üniversitedeki çalışmaların hızlandırılmasını isteyen Üniversitemiz Genel Sekreteri Nedim Duman, üniversitenin geliştirilmesi için daha çok çalışmak gerektiğini vurguladı.
Toplantıda ayrıca yapılan çalışmalar detaylı olarak dile getirildi. Buna göre; üniversitenin peyzaj çalışmalarında sona gelindi. Iğdırlı çiftçilerin eğitilmesi için ‘Çiftçi Eğitim Merkezi’ tamamlanarak hizmete başladı. Iğdır ve üniversitemiz için büyük bir proje olan ve Türkiye geneli ses getiren büyük GES projesinin inşaatının devam ettiği, üniversitemizde yaklaşık 3000 m² kapalı alana sahip olan atölyelerinin kazı çalışmalarının başladığı da konuşuldu.
Üniversitemiz kampüsünün ağaçlandırma çalışmalarının genel durumu, kampüs girişine yapılacak olan kavşak, üniversite-sanayi işbirliği konuşulan başlıklar oldu. Ayrıca üniversite öğrencilerin genel sıkıntıları görüşülerek; eğitimde aksaklık çıkmaması için de görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.