IĞDIR ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK MERKEZİ AÇILMASINA DAİR PROTOKOL İMZALANDI

            Iğdır Üniversitesi ile Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsünde Üniversite Gençlik Ofisi (ÜGO) açılmasına dair protokol imzalandı.

            Iğdır Üniversitesi ile Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol uyarınca; Iğdır Üniversitesinin, Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü içerisinde tahsis ettiği alanda Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Üniversite Gençlik Ofisi açılacak.

            Açılacak olan gençlik ofisiyle; gençler, Üniversitemiz öğrencileri ile idari ve akademik personelimiz serbest zamanlarında sosyal, kültürel, sportif, sanatsal ve eğitsel çalışmalar yapmak için bir merkeze sahip olacak.

            Bir idari personel, gençlik lideri ve gönüllü gençlik liderinin de görevli olacağı Üniversite Gençlik Ofisindeki faaliyetler, Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

            Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ile Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Yiğit’in imzaladığı protokol, beş yıl süreyle yürürlükte kalacak.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.