Iğdır TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açılıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Ticaret Odası Yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan’ın girişimleri ile 2013 yılında M.Rifat Hisarcıklıoğlu‘ndan sözü alınan ve 19 Mayıs 2017 tarihinde dönemin Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla temeli atılan Iğdır TOBB Mesleki ve teknik Anadolu lisesi yapımında son aşamaya gelindi.
6750 Metrekare Kapalı alana sahip 24 derslikli TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi geçici kabul işlemleri için TOBB İnşaat Uygulama Müdürü Haluk Altuntaş, İnşaat mühendisi Mehmet Ülger ve Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan, Yönetim kurulu Başkan yardımcısı Özcan Akkuş, Genel sekreter Gökçen Turan ile bir araya geldi.
Altuntaş, 24 derslikli Mesleki ve Teknik lise hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan, yaptığı açıklamada, “Eğitime yapılan yatırım en hayırlı yatırımdır. Bu bağlamda bu anlamlı yatırımdan ötürü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve ekibine odamız meclis ve yönetim kurulu adına teşekkür ederim” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
1
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.