Iğdır Ticaret ve Sanayi Odasından Kardeş Oda BERTO’ya Ziyaret

2

Bergama Ticaret Odası ve Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan Kardeş Oda protokolü sonrası odamız tarafından Bergama ticaret odasına iadeyi ziyaret gerçekleştirildi.

 Iğdır TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efgan Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Ekber Ayaz ve Genel Sekreter Gökçen Turan’dan oluşan heyeti Bergama Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Işıldak, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Eski Başkanı Melih Kahraman ve Genel Sekreter Gülay Koç ağırladı.

 Bergama Ticaret Odası Toplantı Salonunda gelen odamız temsilcilerinden oluşan heyete BERTO’nun faaliyet alanları, gündem konuları, bölge gelişimi için yapılan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirildikten sonra BERTO ve Iğdır TSO arasında hediye takdimi gerçekleştirildi. Toplantı sonrası Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’e ziyaret gerçekleştirildi. Gönenç’ten UNESCO Dünya Mirası Bergama hakkında bilgi alan odamızın ikinci durağı Bergama Kaymakamlığı oldu. Bergama Kaymakamı Uğur Kolsuz ile yapılan görüşmelerin ardından Bergama’nın kültürel değerleri olan Bergama Parşömeni, zeytinyağı, tarihi çarşısı Arasta hakkında bilgi alan Iğdır ticaret ve sanayi Odası heyeti Bergama Belediyesi ve Bergama Ticaret Odası ortaklığı ile gerçekleştirilen Bergama Seni Çağırıyor projesinin etkinliği olan müzik dinletisine katıldı. Burada gerçekleştirdikleri kısa molanın ardından Altın Madeni ve AGROBAY Seracılığa ziyaret gerçekleştirildi. Altın Madeni ve AGROBAY Seracılığın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi alan odamız ziyareti sonlandırdı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.