Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası’nda Karne Sevinci

9

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılan Aralık ilçesi Ortaköy’de bulunan Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu öğrencileri ilk karnelerini aldı. Karnelerini alan öğrenciler ve öğretmenleri yönetim kurulu başkanına teşekkür ziyaretinde bulundu.

 Oda yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan yapmış olduğu konuşmada; “okulun açılışında Sayın Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun dediği gibi “İnsanların en hayırlısı insanlar için faydalı olandır. Yapılan her işte zarar edebilirsiniz ama bir tek eğitimde zarar etme riskiniz yoktur demiştik bugün sizlere bakınca gerçekten ne kadar hayırlı bir iş yaptığımızı gördük. Umarım Iğdır Ticaret ve sanayi odası ortaokulunda okuyan sizler yarının Aziz Sancar’ı olacaksınız o zaman sizlerde belki bizim gibi okul yaptırıp başka Aziz Sancar’ların yolunu açacaksınız” dedi.

Daha sonra okulun her sınıfında birinci olan öğrencilere Başkan Kamil Arslan, ikincilerine yönetim kurulu başkan yardımcısı Efgan Aydın, üçüncülerine Genel sekreter Gökçen Turan tarafından hediyeler takdim edildi. Odanın tanıtımı ile geçen ziyaret öğrencilere verilen karne hediyesi yemekle son buldu.

 

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.