Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası ve Tema Vakfı Elele!

5

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası ile TEMA Vakfı Iğdır’ın yeşillendirilmesi konusunda ortaklaşa hareket etme kararı aldı. Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme konferansı ile TEMA Vakfı Iğdır temsilcisi ve Iğdır Üniversitesi akademisyenlerinden Önder Yıldız, oda mensuplarına ve üyelerine TEMA Vakfı ve projeleriyle ilgili bir brifing verdi. Daha yeşil bir Iğdır için gönüllülüğün ve kurumsal desteklerin önemine vurgu yapan Yıldız; “Iğdır’ın daha yeşil olmaya ihtiyacı var. TEMA Vakfı’nın Iğdır temsilciliği olarak bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye’nin ve Iğdır’ın en önemli kuruluşlarından ve Ticaret Odası’nın bu süreçte arkamızda olduğunu bilmek bize güç ve mutluluk veriyor.” dedi.

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan da; “ben bireysel olarak bu yaşıma kadar her sene fidan dikmeye özen gösteririm. Ancak bu işin daha profesyonel bir biçimde yapılması lazım. İşte buradan hareketle TEMA Vakfı ile ortak hareket etme kararı aldık. Daha Yeşil bir Iğdır hepimizin hakkı. Gelecek nesillere bırakılabilecek en önemli miras orman ve yeşil zenginliğidir. Bunun bilinci içerisinde olduk ve bundan sonra TEMA ile beraber bunu en önemli sağlayıcılarından birisi olacağız.” dedi.

Toplantı sonrası Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası mensubu ve üyeleri toplu bir biçimde TEMA Vakfı’na üyelik başvurusu yaptılar. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından toplantı sona erdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.