Iğdır Ticaret Borsası Başkanı’ndan Belediye Başkan Adaylarına Ziyaret

gh

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, yönetim ve üyeleriyle birlikte Iğdır’da belediye başkanlığı adaylığı açıklanan siyasi parti başkanlarını ve adaylarını ziyaret etti.

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe ilk ziyaretini AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Buluş’a gerçekleştirerek bir süre sohbet etti.

Ardından BDP İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek BDP Iğdır İl Başkanı Mehmet Anar, eş başkan adaylarından Av. Murat Yikit, Av. Şaziye Önder ve partililerle ile bir süre sohbet ettikten sonra MHP Iğdır Belediye Başkan Adayı Gündüz Güneş’i ziyaret etti. Ziyarette MHP İl Başkanı Cahit Erol ve partililerle görüştü.

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe; “oda olarak yönetim ve üyelerimizle başkan adaylığına seçilen adaylarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Her şeyin hayırlısı olmasını diliyoruz. Biz de oda olarak Iğdır’a hizmet etmek için çalışıyoruz. Birçok projemiz var, onları gerçekleştireceğiz. En basitinden hem üretici hem de tüketici konusunda birçok projemiz var. Zamanla tümünü gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Belediye başkan adayları, Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe’ye güzel ve anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

  

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.