Iğdır Ticaret Borsası Başkanı’ndan Belediye Başkan Adaylarına Ziyaret

aran

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, CHP İl Başkanı İlhan Zor ve CHP Iğdır Belediye Başkan Adayı Aran Kalafat’a ziyaret gerçekleştirerek bir süre sohbet etti.

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe; “Oda olarak yönetim ve üyelerimizle başkan adaylığına seçilen adaylarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Seçilen her kim olursa olsun halk seçiyor ve hizmeti de bekliyor. Iğdır’ın gelişmesi ve büyümesi için inşallah gerekli adımlar atılır. Bu güzel seçim sürecinde her şeyin hayırlısı olmasını diliyoruz. Bizde oda olarak Iğdır’a hizmet etmek için çalışıyoruz. Birçok projemiz var onları gerçekleştireceğiz. Oda olarak birçok geziler düzenledik ve düzenlemeye de devam edeceğiz. Önemli bir gezimiz Dubai’ye oldu. İş adamlarımız yeni iş imkânları ve yeni fırsatlar keşfettiler. Bu tür gezilerimiz sık sık devam edecektir. Yeter ki Iğdır her alanda gelişsin, hem üretici hem de tüketici istekleri istenilen seviyeye gelsin” dedi.

Belediye Başkan Adayı Aran Kalafat ve CHP İl Başkanı İlhan Zor, Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe’ye güzel ve anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

CHP Iğdır Belediye Başkan Adayı Aran Kalafat; “Iğdır’ın birçok sorunu var. Bu zamana kadar hiç bir sorun için çözüm noktasına gelinmedi. Hava kirliliği, park sorunu, altyapı sorunu hala devam etmektedir. Bu sorunlar yıllardır çözülmedi ve hala devam etmektedir.

Bizler CHP olarak bu sorunları çözeceğimize inanıyoruz. Bizler slogan partisi değiliz. Hizmet partisiyiz” şeklinde konuştu.

CHP İl Başkanı İlhan Zor ise; “Iğdır her zaman kaybetmiştir. Iğdır’ı ayakta tutacak olan gençlerimizdir. Gençlerimiz Iğdır’a sahip çıksın.  Bizler proje ve çalışmalarımızı halkımıza açıklayacağız. Belediyecilik anlayışıyla her alanda proje hazırladık. Bu proje ve hizmetlerimizle Iğdır canlanacak. Şimdiye kadar hangi siyasi parti Iğdır belediyesini almışsa hiç bir ilerleme kaydetmemiş ve hep yerinde saymıştır. Bizler fikir partisi olarak Iğdır’ı hak ettiği yere getireceğiz.”dedi.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.