Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Kumtepe Vali Haner ve Emniyet Müdürü Babal’ı Makamında Ziyaret Etti

a1

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, Yönetim ve üyeleriyle birlikte Iğdır Valisi Davut Haneri makamında ziyaret ederek hoş geldin ziyaretinde bulunarak Nevruz bayramını da kutladı.

Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, Ticaret borsası başkanlığı ve yönetimimizle ziyaret etmek istedik. Ve bu güzel ve anlamlı ziyaret nevruz bayramı içerisinde olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir.”dedi. Kumtepe, Vali Davut Haner’in Nevruz bayramını kutlayarak yumurta tokuşturdu.

Vali Davut Haner, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bugün, yurdumuzun her köşesinde coşkuyla kutlanan; bolluk, bereket,birliktelik ve barışı simgeleyen Nevruz Bayramı’nı kutluyoruz. Nevruz, bu büyük coğrafyada halkları birbirine bağlayan, baharın gelişini müjdeleyen, birlik, beraberlik ve kardeşliğe işaret eden özel bir gündür. Bugün Sevgi, hoşgörü ve bereketin sembolü olan bu bayramı yine birlikte kutlayacak, dargınlıkları unutacak ve birbirimiz için iyilik dileyeceğiz.”şeklinde konuştu.

Daha sonra Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, Yönetim ve üyeleriyle birlikte Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kumtepe ve Babal nevruz yumurtası tokuşturdu.Emniyet Müdürü Babal, Iğdır Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe’ye ve yönetimine bu güzel ve anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ederek Nevruz bayramlarını kutladı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.