Iğdır Temsilcisi Kupada Van Spor İle Eşleşti

         8  

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu Kura Çekimi yapıldı. TFF’nin Beykoz-Riva’da bulunan idari merkezindeki Seminer Salonu’ndaki kura çekimine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, Maç Planlama ve Organizasyon Müdürü Besim Yalçın ile Spor Toto 3. Lig Kulüplerini temsilen İstanbul’da yer alan 7 Spor Toto 3. Lig kulübü ve Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu sonucunda tur atlayan 15 Bölgesel Amatör Lig kulübü temsilcisi katıldı.

            Iğdır Arasspor’u Temsilen kura çekimlerine Külüp Başkanı Hasan Aras’ın oğlu Furkan Aras’ta katıldı.

            Iğdır Aras spor adına kura çeken Furkan Aras,Iğdır Aras spor yazan kağıdı çekince Van Belediye spor ile Kendi sahamızda oynama hakkını kazandık.Iğdır Aras spor Zıraat Türkiye kupasında Van Belediye spor  ile 9 Eylül Çarşamba günü saat 15,30’da Semt sahasında Kendi seyircisi önünde oynayacak.

            Ziraat Türkiye Kupasında Van Bş. Bld. Spor ile eşleşen kulübümüz (BAL)Bölgesel Amatör Ligi 3. Gurupta ise ilk hafta Deplasmanda 20 Eylül Pazar günü Erzincan Temsilcisi Tercan 17 Şubat spor ile karşılaşacak.

            Furkan Aras’ın kuralarını çektiği Tff Ziraat Türkiye kupası ve Ligde Yeni sezonun kulübümüze bol şans getireceğini ünit ediyoruz.

            Çekilen kura sonucu bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Hasan Aras,Ziraat Türkiye kupasında Ön eleme maçında Gurubumuzda bulunan Sarıkamış Belediye spor ile kendi sahamızda seyircimizin desteğiyle oynadık ve kazandık.Şimdi ise 3. Lig ekibi Van Büyükşehir Belediye spor ile eşleştik .9 Eylül Çarşamba günü semt sahasındakarşılaşacağız.Yine Seyircimizin desteği ile bu maçıda kazanacağımıza inanıyorum.Ligde ise geçen sezon Şampiyonluk şansını son ana kadar kovaladıklarını ve şampiyon olamadıklarını belirten Aras, “Bu sene 2015-2016 sezonu kuraları çekildi. İlk hafta  Bölgesel Amatör Lige yeni yükselen (BAL) Tercan 17 Şubat spor ile zorlu bir deplasmanda mücadele ile başlayacağız.Kura çekimlerini Oğlum Furkan yaptı inşallah şans getirir dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.