Iğdır Protokolü Arife Günü Bayramlaştı

  

 Iğdır’da Kurban bayramında çeşitli kurumların bayramı rahat bir şekilde kutlamaları amacıyla Iğdır Valisi Enver Ünlü ve beraberindekiler çeşitli kuruluşları ziyaret ederek arife günü bayramlaştı.

            Iğdır Valisi Enver ünlü, Milletvekili Nurettin Aras, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed sağlam, Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Ali Taşdelen, İl Jandarma Komutanı Hakan Başakcı, Emniyet Müdürü Melih Ekici ve bazı daire amirlerinin katıldığı bayram kutlaması ilk olarak, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği, 1974 Kıbrıs Barış Harekarı Dayanışma Derneği, İl Jandarma Komutanlığı, 5.Hudut Alayı Komutanlığı, Iğdır Devlet Hastanesi, Kılıçlar anıtı polis ve jandarma uygulama noktaları İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek bayramlaştılar. 5. Hudut Alayı Komutanlığı Emniyet ve il jandarma Komutanlığında yaptığı konuşmada Vali Ünlü, Hudut Namustur sözünden yola çıkarak Hudutta Türkiye Cumhuriyetini en iyi şekilde temsil eden Hudut sancağını en iyi şekilde muhafaza eden sizlersiniz sizlerle Gurur duyuyoruz ailelerinizde sizlerle gurur duyuyor. Bizler sizlerin tuttuğu nöbetler sayesinde rahat uyku uyuyoruz dedi. Vali Ünlü Askerlerin Bayramını kutladı. Yol kontrol noktasında görev yapan Asker ve polisi ziyaret eden Vali Ünlü burada yoldan geçen vatandaşların Bayramı kutlayarak çocuklarına hediye verdi.

            Daha sonra Iğdır Devlet Hastanesine geçen Vali Ünlü ve beraberindekiler, Hastanede yatan Hastaları ziyaret ederek hediye verdi.

            Iğdır’da Vatani görevini yapan Mustafa Demir adlı Er ayağından ön çapraz bağ ameliyat oldu. Iğdır Devlet Hastanesinde yatan Eri Iğdır valisi ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Vali Ünlü Askerden babasının telefon numarasını isteyerek telefonla aradı ve Oğlunu ziyarete geldiğini söyledi. Daha sonra Asker ile Babasını telefonla görüştürdü. Vali Ünlü Askerin Babasını Iğdır’a davet ederek Bayramını kutladı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.