Iğdır Özel İdaresi’nin Çalışmaları Takdir Topluyor

87

Komşu illerin köyleriyle karşılaştırıldığında birçok köy yolumuz çok daha iyi durumda. Yılın her mevsiminde çeşitli yol çalışmalarını sürdüren Iğdır İl Özel İdaresi, verdiği hizmetlerle hem köy muhtarlarının hem de vatandaşların takdirini topluyor.

 Özel İdare deyip geçmeyin. Uzaklara değil yanı başımızda Digor İlçesi ile Iğdır İl Özel İdaresi mukayese edilse çalışma farkını göreceksiniz.

Birçok ile bağlı köy yolları ile Iğdır’ın köy yolları karşılaştırıldığında aradaki fark bariz bir şekilde kendisini göstermektedir.

Kars Digor, Başköy, Alem, Arpalı, Aşağı Başköy

Bacalı, Bayırbağı, Bostankale, Çatak, Celalköy, Derinöz, Dolaylı bs. Gibi köy yolları, Iğdır köy yollarının çok gerisindedir.

İlimiz genelinde etkili olan yağış nedeniyle birçok köy yolu ulaşıma kapanırken, yağmurdan etkilenen yolların trafiğe açılması için İl Özel İdaresi tarafından çalışmalar aralıksız olarak sürdürülüyor.

 Iğdır genelinde etkili olan yağış ve sel nedeniyle köy yollarında oluşan göçük ve heyelanlara müdahale eden İl Özel İdare ekipleri, kapanan yol, menfez ve büzleri temizleyerek ulaşımın güvenli bir şekilde akışını sağlıyor.

Bu anlamda 4 mevsim, 12 ay boyunca çalışmalarını aralıksız bir şekilde başarı ile sürdüren Iğdır İl Özel İdaresi yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanlara vatandaşlar adına teşekkür ediyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.