Iğdır Modern Projelerle Gelişiyor

Iğdır’da son bir yılda hazırlanan ve en kısa zamanda hayata geçirilmesi beklenen projeler heyecan yaratıyor.

            Hali hazırda devam eden yatırımlarla birlikte, yılsonuna kadar birçoğunun tamamlanması planlanan yatırımlar Iğdır’ın daha modern bir şehir olmasına katkı sağlayacak.

            Geçtiğimiz yıl yenilenen AK Parti teşkilatıyla birlikte hız kazanan projeler arasında; yeni sebze hali, şehir otogarı, yeşil kuşak projeleri, yeşil park alanları bunlardan birkaçı.

            Son zamanlarda özverili çalışmalarıyla bakanlıklar arasında mekik dokuyan AK Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz ve ekibi projelerin şehrimize kazandırılması ve gereken ödeneklerin süratle gönderilmesi noktasında büyük katkı sağladı.

            Şuanda belediye ekiplerinin süratle yapımına devam ettiği kanalizasyon ve içme suyu çalışmaları da bittikten sonra altyapısı daha sağlam bir kent olacak olan Iğdır, yukarıda bahsedilen projeler de tamamlandıktan sonra gerek ekonomik anlamda ve gerekse sosyal anlamda ön plâna çıkmış olacak.

            İlimize gelecek olan yatırımların devam edeceği konusunda ara ara komuoyuna açıklamalar yapan AK Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, ilgili bakanlıklardan şehrimiz için gereken her türlü yatırımın gerçekleşmesi için çabalarının devam ettiğini açıkladı.

            Teşkilatıyla birlikte özverili bir şekilde çalıştıklarına inandığımız İl Başkanı Ayaz’a ve ekibine kamuoyu adına teşekkür ederiz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.