Iğdır Milli Eğitim Müdürü Uyum Sürecini Denetledi

op

Iğdır’da ilkokul birinci sınıf ve anaokulların eğitim ve öğretime başlaması üzerine Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gelal, okulları gezerek uyum sürecini denetledi.

Merkez Hüsnü Özğeyin ilkokuluna giderek ana sınıfı ve birinci sınıflara girerek öğrencilerle sohbet eden Milli eğitim Müdürü Ahmet Gelal, öğrencilere şeker dağıttı. Hatıra fotoğraf çektirdi.

 Gelal, öğrencilere bu sınıfta birbirinizle arkadaş olacaksınız birbirinizi sevin dost olun kavga etmek yok daha sonrada okuma yazma öğrenmeye başlayacaksınız. Anne ve babanızın öğretmeninizin sözünü dinleyin onları üzmeyin. Derslerinizi evde günlük olarak tekrar edin. Hepinizi öpüyor Allaha emanet ediyorum”dedi.

Daha sonra öğrencilere şeker dağıtarak onlarla sohbet eden Gelal, öğrencilere anaokuluna gidip gitmeyen var mı diye sordu çoğunluğun anaokuluna gittikleri görüldü. Gelal, bir haftalık uyum süreci sürüyor pazartesi günü öğrencilerimiz ders başı yapacak yine oyun resim yapma gibi çalışmalarla geçecek ”şeklinde konuştu.

Sınıf gezme ve denetimine Milli Eğitim Müdürü Muhittin Yücel, şube müdürleri Çetin Örs, Mehmet Tüzen, okul Müdürü Ergün Güvenal, katıldı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.