Iğdır Melekli Belediyesi’nde SDS Mutluluğu

7

Bem-Bir-Sen Iğdır İl Başkanlığı ile Melekli Belediyesi arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesiyle belediye bünyesinde çalışan memurlar büyük sevinç yaşadı.

Bem-Bir-Sen Iğdır İl Başkanı Nihat GÜNEŞ ile Melekli Belediye Başkanı Ali VAROL arasında imzalanan “Sosyal Denge Sözleşmesi” ile Melekli Belediyesi’nde çalışan memurların maaşı artırıldı.

Melekli Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Bem Bir Sen İl Başkan Yardımcıları İbrahim TURAN, Abbas KARABAĞ, Zeynep AYDOĞAN ve Melekli Belediyesi İşyeri Temsilcisi Nurattin BAĞCI, katıldılar.

Memurların ekonomik şartlarının daha da iyileşmesini sağlayan sözleşmeden dolayı İl Başkanı Nihat GÜNEŞ, Başkan Ali VAROL’a teşekkür etti. Personellerin bugüne kadar gösterdikleri performansın daha da üzerine çıkarak çalışacağına ve daha da üretken olacağına inandığını söyledi.

Melekli Belediye Başkanı Ali VARAOL “Melekli Belediyemize Yapacağımız hizmetleri hayata geçirirken, Meleklinin tek kuruşunu heba etmemek için büyük bir özen gösteriyoruz. Bu çalışmalarda emeği bulunan personelimizin sosyal durumlarını iyileştirmek amacıyla elimizden geleni yapıyoruz. Yapılan bu düzenlemenin tüm personellerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.