Iğdır Küçük Millet Meclisi (IkMM) Forumu Tanışma Kahvaltısında Bir Araya Geldi

IKMM DEĞERLENDİREME VE TANIŞMA KAHVALTISI

Iğdır Haydar Aliyev Parkı’nda bir restoranda verilen kahvaltıya, sivil toplum örgütü temsilcileri, kanaat önderleri, siyasi parti temsilcileri ile kentteki ulusal ve yerel medya temsilcileri katıldı.

Kahvaltıda küçük Millet Meclislerinin kısa tanıtımını yapan Iğdır kMM il girişimcisi Murat Akkuş, katılımcılara iştiraklerinden dolayı teşekkür etti. Kahvaltıda katılımcılara Türkiye küçük Millet Meclislerinin Ahçı Başısı Müzisyen Şanar Yurdatapan’ın veda mektubu dağıtıldı. TkMM Tv’yi tanıtan CD’ler ile TkMM broşürleri katılımcılara takdim edildi. Sohbet havasında geçen kahvaltıda Iğdır kMM’nin şimdiye kadar yapılan toplantıları ve bundan sonraki çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Genel konularda ülke gündemi ile ilgili düşüncelerini deklere etme fırsatı bulduklarını belirten katılımcılar, yerel konularda yaptıkları önerilerle Iğdır’da çok bariz sonuçlar aldıklarını belirtiler.

Yapılan konuşmalarının ardından; TkMM il girişimcisi Murat Akkuş tarafından Iğdır kMM forumu üyelerine TkMM rozetleri takıldı.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.