Iğdır Kızılay Şubesinden İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a Ziyaret

e

Iğdır Kızılay Şube Başkanı Tahir Artantaş ve yönetim kurulu üyeleri, Serdar Ünsal, Tayfur Kuş, Şeref Artantaş, Veli Korkut İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileğinde bulundular hem de çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler.

Yaptıkları çalışmaları İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a anlatan  başkan Tahir Artantaş, “Kızılay şubesi olarak çalışmalarımız sürüyor. Yılda birkaç kez kan toplama kampanyası düzenliyoruz. Bölgede kan toplayan iller arasında başarılıyız. Genel merkezden gelen yardımları ihtiyaç sahibi, insanlara ulaştırıyoruz. Yeni göreviniz hayırlı olsun yardım ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 Kızılay Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, “Polis haftası nedeniyle ben ve arkadaşlarım Kan bağışında bulunduk. Her yıl bulunacağız. Verilen bir ünite kan hayat kurtarır.

Vatandaşlarımızda bu konuda duyarlı olmalı kan bağışında bulunmalı Türk Kızılay’ı ülkemizin en büyük yardım kuruluşlarının başında gelmektedir. Olağan üstü hallerde ve doğal afetlerde Kızılay, devletimizin güler yüzü ve şefkat eli olarak her zaman yanımızda olmuştur. Bizlerde yöneticiler olarak Kızılay’ın çalışmalarının her zaman yanında olup, desteklemeliyiz” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.