Iğdır Karakoyunlu Belediyesinde SDS Mutluluğu

74

Bem-Bir-Sen Iğdır Başkanlığı ile Karakoyunlu İlçesi Belediyesi arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesiyle belediye bünyesinde çalışan memurlar büyük sevinç yaşadı.

Bem-Bir-Sen Iğdır Başkanı Nihat GÜNEŞ ile Karakoyunlu İlçesi Belediye Başkanı Kurban KAYA arasında imzalanan “Sosyal Denge Sözleşmesi” ile Karakoyunlu Belediyesi’nde çalışan memurların maaşı artırıldı.

Karakoyunlu Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Bem Bir Sen Başkan Yardımcıları İbrahim TURAN, Abbas KARABAĞ, Zeynep AYDOĞAN katıldılar.

Memurların ekonomik şartlarının daha da iyileşmesini sağlayan sözleşmeden dolayı Bem Bir Sen Başkanı Nihat GÜNEŞ, Başkan Kurban KAYA’ya teşekkür etti. Personellerin bugüne kadar gösterdikleri performansın daha da üzerine çıkarak çalışacağına ve daha da üretken olacağına inandığını söyledi.

Karakoyunlu Belediye Başkanı “İlçemizde Yapacağımız hizmetleri hayata geçirirken, Karakoyunlu’nun tek kuruşunu heba etmemek için büyük bir özen gösteriyoruz. Belediyemizin imkanlarını zorlayarak bu artışı yaptık.Keşke imkanlarımız el verse de daha fazla memurlarımızın maaşında artış yapsaydık.Bu SDS artışı ile birlikte memurlarımızın maaşını ve sosyal haklarını tam zamanında vermekteyiz. Bu çalışmalarda emeği bulunan personelimizin sosyal durumlarını iyileştirmek amacıyla elimizden geleni yapıyoruz. Yapacağız da bu bir başlangıçtır. Yapılan bu düzenlemenin tüm personellerimize hayırlı olmasını ve güzel günlerde harcamasını diliyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.