Iğdır İl Özel İdaresi İkinci Genel Sekreter Yardımcılığı Görevine Mehmet Ali Bulut Atandı

ff

Iğdır’da birçok proje ve çalışmalara katkı sağlayan Mehmet Ali Bulut, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atandı.

Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Bulut, Iğdır doğumlu olup Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü mezunudur. İlk çalışma  hayatına 1997 yılında öğretmen olarak başlayan Bulut, 1999 – 2005 yılları arası Iğdır Tarım Reformu Bölge Müdürlüğü’nde Ziraat Mühendisi ve Kamulaştırma ve Toplulaştırma Şube Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2005 yılında Iğdır İl Tarım Müdürlüğüne tayin edilerek 2006 yılına kadar ziraat mühendisi olarak başarıyla görevini sürdürmüştür. 2006 – 2013 yıllarında İl Tarım Müdürlüğü Çiftçi Eğitim ve Yayım Şube Müdürü Vekili (yeni adıyla Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şubesi) olarak görev yapmıştır.

Ayrıca birçok birlik ve sosyal platformda başkanlık, yöneticilik gibi görevlerde bulunan Bulut, 2013 yılına kadar Iğdır Ziraat Mühendisleri Odası İl temsilciliği ve Kars, Ardahan, Iğdır TOÇ BİR-SEN (Tarım-Orman Çevre Çalışanları Birliği) sendikasının Merkez Şube Başkan Yardımcılığı ve Iğdır İl Başkanlığı gibi görevlerde bulundu. İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Ali Bulut, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Bulut’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.