Iğdır İl Özel İdare Genel Sekreterliği Tarafından Hazırlanan 2014 Yılı Faaliyet Raporu, İl Genel Meclisince Oy Birliğiyle Onaylandı

3

Iğdır İl Genel Meclisi’nin Mart ayı olağan toplantısı İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapıldı. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan 2014 yılı Faaliyet Raporu, İl Genel Meclisinin Mart ayı olağan toplantısında meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle onaylandı.

İl Genel Meclis Başkanı Abdul Kadir ÖZSULAR başkanlığında yapılan toplantıya İl Genel Meclis üyelerinin yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ, Genel Sekreter yardımcıları ve tüm birim müdürleri katıldı.

 İl Genel Meclisi 2015 yılı Mart ayının 05.03.2015 tarihli 4. birleşiminde gündemin 3.maddesini oluşturan 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 39’uncu maddesine göre hazırlanan İlimiz Özel İdaresinin 2014 yılı faaliyet raporunun görüşülmesine geçildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ İl Özel İdaresinin 2014 yılı Faaliyet Raporu hakkında özel bir sunumla kurumun gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgi verdi. Akkuş zorlu kış şartlarında İl Özel İdaresi ekiplerinin özveriyle çalıştığını ve herhangi bir aksama yaşanmadığını ifade etti.

İl Genel Meclis Başkanı Abdul Kadir ÖZSULAR ise yaptığı kısa konuşmada “2014 yılında yapılan çalışmalardan dolayı başta Sayın Genel Sekreterimiz Ferhat AKKUŞ olmak üzere Genel Sekreter Yardımcılarına, Birim Müdürlerine ve tüm personellerine teşekkür ederek bundan sonra da yapılacak çalışmalar için başarılar diledi”.

İl Genel Meclisi karar özetlerinin okunmasıyla devam eden toplantı 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunu’nun 39’uncu maddesi gereğince; 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununun 41’inci maddesi doğrultusunda, bir önceki yıla ait hazırlanan ve Genel sekreter tarafından okunan İl Özel İdaresi 2014 Yılı Faaliyet Raporunun, 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10’uncu maddesinin (a) bendi uyarınca kabulüne oybirliği ile karar verildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.