Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Okulları Geziyor

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, her gün en az 2 okulu gezerek öğretmen ve idarecilerle bir araya gelip sorunları dinleyip çözüm buluyor.

                 Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, 125. Yıl Anadolu Lisesine giderek okulda incelemelerde bulundu.

Okul Müdürü Mehmet Şentürk, müdür yardımcıları Gökhan Buzkan ve Turgay Tabaru tarafından karşılanan Aydoğdu,  okul hakkında bilgi alarak derslere girdi öğretmenlerle bir araya geldi.

             Sınıfta öğrencilere sorular soran Aydoğdu öğrencilere ”derslerine çalışmalarını söyleyerek sizler bizim geleceğimizsiniz. Çok iyi yetişmeniz lazım. ülkemize ileride hizmet edeceksiniz. bayrağınızı vatanınızı sevin her işin başı sevgidir.”dedi.

               Öğretmenlerin sorun ve isteklerini dinleyen Aydoğdu, öğretmenlere mesleklerinde karşılaşacakları zorluklar karşısında yılmamalarını, azimle çalışmaları gerektiğini anlatarak, öğrencilerimizi YKS sınavına en iyi şekilde hazırlayalım, Iğdır her alanda kendini aşmış bir ildir. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek konusunda size büyük iş düşüyor. Bunu hep birlikte başaracağız. Bunun için çocuklarımıza vatan, millet, bayrak demokrasi, cumhuriyet sevgisini aşılayacağız. Onları her türlü hain fikirlerden uzak tutacağız. Hepinize başarılar diliyorum. “ dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.